Zdrowie
Pestki moreli - STOP nowotworom!


W Polsce około 110 tysięcy osób zapada rocznie na raka. Ciągły stres, pośpiech, niewłaściwy sposób odżywiania, brak ruchu, zatrucie środowiska – sprawiają, że tendencje te wciąż rosną.

Metabolizm to innymi słowy praca całego organizmu. Nasze ciało działa właściwie, gdy wszystkie jego elementy (fizyczny, umysłowy i duchowy) harmonijnie ze sobą współpracują. Dlatego celem każdej terapii, w tym i metabolicznej, jest całościowe leczenie organizmu. Elementy terapii metabolicznej mają doprowadzić organizm do stanu, w którym będzie mógł on zwalczać choroby i odzyskać pełnię zdrowia.


Terapia metaboliczna jest nietoksyczną metodą leczenia raka polegającą na podawaniu organizmowi witaminy B17 (Letril – główny czynnik przeciwnowotworowy), enzymów trzustki, immunostymulantów oraz witamin (m.in. A+E) i suplementów mineralnych.


Wielka tragedia, którą jest rak, może zostać powstrzymana już dziś, w prosty sposób, we własnym domu – za sprawą witaminy B17. Witamina B17 występujące w ponad 1200 roślinach, najwięcej jest w nasionach (wewnątrz pestek) moreli, brzoskwini, śliwek i jabłek.


Setki badań klinicznych prowadzonych przez wielu kompetentnych lekarzy na całym świecie, włączając w to prace prowadzone przez dr. Ernesto Contrerasa Rodrigueza z Oasis of Hope Hospital w Meksyku dają całkowitą pewność, że stosowanie amigdaliny jest bezpieczne i – co więcej – skuteczne.

W jednym z pierwszych wywiadów dr Contreras powiedział: „Odkryliśmy, że letril skutecznie zwalcza nowotwory złośliwe u ludzi. Co więcej, jest on także najskuteczniejszym środkiem profilaktycznym – zapobiega powstawaniu raka i jego remisjom. Ponieważ nie jest toksyczny, można go bez ograniczeń używać w profilaktyce”.

NA PRZYKŁAD:
zdrowy człowiek o wadze ciała 60 kg może zjadać 12 wyłuskanych nasion moreli (5 nasion na każde 12 kg wagi).


W zależności od stopnia zaawansowania nowotworu, u chorych, którzy nie poddali się radio- lub chemioterapii wyleczalność sięga od 85 – 100%. Pierwsze efekty zauważa się już po około 2 tygodniach, znaczną poprawę lub powrót do zdrowia – po około 4 miesiącach, pełne uzdrowienie – po około roku.

Mimo to Agencja ds. Żywności i Leków (FDA), Amerykańskie Towarzystwo Onkologiczne (ACS), Amerykański Krajowy Instytut Onkologii (NCI) czy Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne (AMA) utrzymują, że terapia Letrilem jest szarlatanerią.

W Meksyku terapię witaminą B17 stosuje się od 30 lat. Co roku tysiące Amerykanów wyjeżdża do Meksyku, by leczyć się Letrilem. Wracają zdrowi.

Witamina B17 (Letril) ma ograniczone działanie tylko w przypadku niektórych odmian raka, niemniej jest wyjątkowo skuteczna w walce z najczęstszymi odmianami nowotworów, np. raka płuc, piersi, prostaty, okrężnicy i chłoniakami.
Więcej nt. w książce Terapia metaboliczna witaminą B17 (Oficyna Wydawnicza 3.49 Fundacja PRO SCIENTIAE).

Z kolei komórki rakowe, które „przepuści” Letril, unieczynnia kwas elagowy, występujący w malinach. Podczas terapii Letrilem (Amigdaliną) zaleca się spożywać około pół opakowania malin dziennie (świeżych lub mrożonych).