Listy
Brama przeznaczenia...

DZIEWIĄTY solarny miesiąc
● Czas rozstrzygających decyzji
● Szansa wyjścia z impasu7 marca – 3 kwietnia 2018

Dziewiąty miesiąc roku pełni rolę drogowskazu. Dotarliśmy do rozstaju dróg i czas wybrać dalszą drogę. Impulsy z poziomu „9” pomagają przełamać chaos i naprowadzają na ścieżkę do urzeczywistnienia planów. Dlatego nie należy skupiać całej uwagi na mrożących krew w żyłach zdarzeniach. O wiele ważniejsze są procesy naprawcze, choć czasami i one mogą wyrażać się poprzez krach czy rozczarowanie. Chwilowe niepowodzenia to coraz częściej jedyny skuteczny środek, umożliwiający ludziom otrzeźwienie.Jeśli stara, skostniała świadomość nie chce ustąpić miejsca duchowi postępu i konsekwentnie odrzuca zmiany, to za sprawą ludzkiego uporu programowane są różnorodne formy krachu, które na koniec znajdują ujście w głębokiej frustracji i napięciach. – To nie „zły” los, ale sami ludzie podcinają gałąź, na której siedzą. Teraz jednak mamy możliwość zmienić ten kurs, przerwać destrukcyjne procesy i znaleźć optymalne rozwiązanie.

Energią nośną dziewiątego miesiąca jest Żółta Biegunowa Gwiazda/2 Lamat; jej domeną jest drobiazgowa kontrola jakości, stabilizowanie sytuacji, przywracania ładu na Ziemi. Dlatego w ciągu 28 dni nierozwiązane kwestie z przeszłości mogą wynurzyć się eksplozyjnie – po to tylko, abyśmy się nad nimi pochylili.

Indywidualna praca z energią

Przez 28 dni poobserwuj siebie i swoje otoczenie przez pryzmat jakości liczby 9 (kin narodzin nie ma tutaj znaczenia; w 52-letnim osobistym cyklu każdy z nas cztery razy współpracuje bezpośrednio z energią tonu 9).

● Po JASNEJ stronie osobowości:
„9” jest elastyczna, rezolutna, decyzyjna, sprawiedliwa w ocenie; wie, czego chce, emanuje spokojem, chętnie służy radą; w jej towarzystwie każdy czuje się dobrze.

● Po CIEMNEJ stronie osobowości:
„9” jest zarozumiała, lekkomyślna, porywcza, niechętna do zmian; wciąż trwa w przeszłości; żyje pod ustawiczną presją podejmowania decyzji – albo robi to nazbyt pochopnie, albo zbyt długo zwleka i wiele przez to traci.

□ Które z tych cech dostrzegasz u siebie?


Data publikacji: 7 03 2018