Listy
Próba sił...

ÓSMY, galaktyczny miesiąc
● Remanent w polu świadomości
● Praca nad efektywnością7 lutego – 6 marca 2018

W ÓSMYM miesiącu rozpoczyna się scalanie etapów działań i harmonizowanie toczących się procesów. Tu program roku wstępuje w fazę urzeczywistnienia, ale nic nie jest z góry przesądzone. Powodzenie planu zależy od stopnia zaangażowania ludzi. Nigdy nie wiadomo, kto wybierze konflikt, a kto pokojowe rozwiązanie.

Dlatego teraz wszystko jest ponownie brane pod lupę celem wychwycenia zagrożeń, zdeformowanych konstrukcji mentalnych, ognisk zapalnych, np. w relacjach partnerskich, rodzinach, ruchach społecznych, trendach światowych itp. To, co mętne, niejasne, zakłócające jasność widzenia, zostanie odesłane do poprawki. Ósmy odcinek roku można przyrównać do układania planetarnych puzzli albo do straży pożarnej postawionej w stan najwyższego pogotowia.
Siłą przewodnią galaktycznego odcinka roku jest 13 Słońce w portalu, co zapowiada solidną lekcję pokory.


Indywidualna praca z energią

Przez 28 dni obserwuj siebie i swoje otoczenie przez pryzmat spolaryzowanej osobowości „ósemki” (kin narodzin nie ma tutaj znaczenia; w 52-letnim osobistym cyklu każdy z nas cztery razy współpracuje bezpośrednio z energią tonu 8).

● Po JASNEJ stronie osobowości:
„8” uwielbia wprowadzać innowacje, zmieniać rzeczywistość na lepsze, snuć śmiałe plany na przyszłość. Jej atutem jest wielowymiarowe patrzenie na życie i otwartość na inne punkty widzenia. Ma wyjątkową siłę przebicia i ogromną moc sprawczą. Musi jednak uważać, bo im większa moc, tym silniejsze pokusy na drodze.

● Po CIEMNEJ stronie osobowości:
„8” odzwierciedla wyjątkowo wątpliwe morale; jest specjalistą od prowokowania problemów; sama zastawia na siebie pułapki; jest samolubna, oschła, chciwa, nieszczera; tyranizuje bliskich, snuje intrygi. – Dlatego lepiej zejść jej z drogi, niż z nią walczyć.

□ Które z tych cech dostrzegasz u siebie?


Data publikacji: 6.02.2018