Listy
Paleta wyzwań...

DRUGI biegunowy miesiąc roku
● Biuro informacji


23 sierpnia – 19 września


Licząc od 26 lipca, drugi BIEGUNOWY miesiąc (inaczej księżyc/28 dni) jest specyficznym „biurem informacji” o tym, co się konkretnie wydarzy na przestrzeni 28 dni, jak również co musi się dopełnić w ciągu obecnego roku. To, co w pierwszym księżycu miało ogólny zarys lub było bardzo zamglone, w drugim nabierze wyraźnych konturów lub ukaże prawdziwe oblicze. Potem jeszcze tylko szósty miesiąc będzie miał możliwość doprecyzowania lub skorygowania wyzwań „zleconych” nam w drugim miesiącu roku.Co będzie tematem szczególnej troski, zapowiedział kin pierwszego dnia miesiąca – Żółty Magnetyczny CZŁOWIEK. To oznacza, że w najbliższym czasie będziemy się mierzyć ze skutkami nadużywania wolności słowa, samowoli i manipulacji. Ta informacja powinna zmotywować ludzi, rządy i decydentów światowych do pilnego pochylenia się nad wyłaniającymi się problemami, zanim urosną one do zbyt dużych rozmiarów. (Zob. też opis Fali Człowieka)

Obserwacja 28 dni dopowie nam, gdzie tkwią największe wyzwania i trudności. Przypominam, aby zwracać szczególną uwagę na to, co jest w nas wartościowe i służy ogółowi, i nie kodować samych negatywnych słów, treści i wydarzeń.


Indywidualna praca z energią

Przez 28 dni warto poobserwować siebie i otoczenie przez pryzmat spolaryzowanej osobowości „dwójki” (kin narodzin nie ma tutaj znaczenia).

● Po jasnej stronie:
„2” pełnią funkcję stabilizującą w otoczeniu, lubią podejmować wyzwania, grają wszystkimi kartami, cały świat stoi przed nimi otworem – tu poznają ekstrema, dlatego powinny uważać, aby nie posuwać się za daleko, bo pole napięć jest bardzo rozbudowane

● Po ciemnej stronie:
„2” maskują swoje faktyczne uczucia; są przekorne, zaczepne, awanturnicze, wybuchowe. Zamiast szukać przyczyn konfliktu, podejmują bezmyślną walkę. Są bardzo oporne na nowe trendy. Albo zasłaniają się fałszywymi przesłankami, albo na siłę próbują udowodnić rzeczy nieprawdziwe. W ich obecności wyczuwa się specyficzne napięcie, przytłoczenie, przysłowiową „ciszę przed burzą”.

In lak’ech


Opracowanie: Hanna Kotwicka
Data publikacji: 24.05.2017, czwartek
dzień Seli /czakra podstawy
Kin 93-P, Czerwony Biegunowy Wędrowiec w portalu