Listy
HOMEOPATIA WYŻSZEGO WYMIARU

Temat: URODZINY W POLU Z PORTALEM


Co to znaczy dla mnie, jeśli w diagramie Tzolkin mój kin narodzin znajduje się na czarnym polu?


Zrobić więcej dla świata, niż świat dla ciebie -
jest największym sukcesem w życiu.
Henry Ford


W dniach z portalami otwierają się kosmiczne bramy, przez które wpływają na Ziemię bardzo silne energie kosmiczne, których celem jest naprowadzenie całej ludzkości na właściwe tory ewolucji.

Każda osoba urodzona w dniu z PORTALEM lub świętująca urodziny w takim dniu pełni funkcję wspomagającą, którą można przyrównać do ”stroiciela fortepianu”. Nieważne, co ona robi, ważne, że JEST. W momencie przebudzenia, tzn. uświadomienia sobie swojej roli na Ziemi, każdy „stroiciel” zaczyna widzieć więcej, czytać między wierszami – po prostu wie, jaki temat przerabia w danej chwili ludzkość. Im więcej wiemy, tym wyżej stawiana jest poprzeczka.

Każdy urodzony w portalu galaktycznym jest cząstką konstrukcji nośnej organizmu Matki Ziemi. Dlatego jego praca nad sobą i uświadamianie innych to jednocześnie utrzymywanie w pionie tej gigantycznej konstrukcji i rozprzestrzenianie nowej świadomości planetarnej.
Natomiast osoba mająca urodziny w dniu z portalem jest postrzegana jako jeden z "mikroelementów - energetyczny krzem i wapń" - wzmacniający szkielet i cały organizm planetarny.

Praca ta powinna być dobrze przemyślana i wyważona, ponieważ osoby przebudzone, od chwili uświadomienia sobie tego faktu, zaczynają podlegać Prawom Czasu w sposób bezpośredni i nie ma już drogi odwrotu. Ale – UWAGA! – prawo wolnej woli jest nadal respektowane.
Podopieczny energii portalu może zatem świadomie przyłączyć się do pracy na rzecz realizacji świetlanego planu oczyszczenia albo się mu przeciwstawić. Wtedy jednak konsekwencje zamanifestują się w jego polu niemal natychmiastowo. Taką odpowiedzialność osoby te zaakceptowały jeszcze przed swoim fizycznym narodzeniem. Źródło egzekwuje od nich tylko to, co dobrowolnie zadeklarowały.

W zależności od stopnia uwrażliwienia, w dniach z portalami osoby te, jak również inne, bardzo sensytywne, mogą podświadomie wyczuwać, że coś wisi w powietrzu, ale nie powinny tego wartościować lub przeceniać. Wystarczy po prostu wiedzieć, czuć, być świadomym, że jest się zestrojonym z uniwersalną siłą naprowadzenia.

W dniach z portalem nie należy się na nic nastawiać, niczego też podświadomie nie wyczekiwać, lecz normalnie żyć i działać i dopiero na koniec dnia wyciągać odpowiednie wnioski. Wszystkie niepowodzenia w dniu z portalem są cenną informacją o tym, co umknęło naszej uwadze, a co ma duże znaczenie dla ludzi i przyszłości świata. „Podopieczni” portali z reguły zauważają to „coś” jako pierwsi.

Dla lepszego zrozumienia oddziaływania energii portali w życiu osobistym, można nałożyć informacje energii dnia na swój kin narodzin, a potem obserwować wydarzenia tego dnia, reakcje mediów, środowisk, rodziny czy znajomych. Pracując w ten sposób „podopieczny” portali stosunkowo szybko przypomni sobie (poczuje od wewnątrz), dlaczego wybrał dzień z portalem na moment narodzin i czego oczekują od niego Gwiazdy. Każdy dzień z portalem (nie tylko ten z kinem narodzin) jest dla nich diagnozą osobistą.

Dlatego szczególnie do was i wszystkich osób dobrej woli adresuję książkę "2012...Kompendium na przyszłe lata" i mam nadzieję, że po jej przestudiowaniu zaczniecie zapalać transformującą „jasnoniebieską świecę”, trzymając się podanych w książce zasad. To będzie nasz kolejny wspólny wkład dla dobra ludzi i Ziemi.

Współpraca z energią portali to praca dla innych, bezinteresowna służba dla ludzi i Ziemi.


Zaznaczam, że w ciągu 52 lat, w zależności od osobistej rodziny solarnej, każdy z nas kilka albo kilkanaście razy przez cały rok współpracuje albo też jest konfrontowany bezpośrednio z energią portali poprzez kin roku osobistego z symbolem „P”. Nikogo nie można przecież zmuszać - wolna wola jest nienaruszalna.

Temat portali został rozwinięty w książce „Czas i sztuka. Tzolkin i TY”.


Środa, dnia 7 kwietnia 2010
Kin 259 - Niebieski Krystaliczny Wicher
Siła odnowy, współpracy, transformacji relacji między ludźmi
Albo:
KRYSTALICZNA HOMEOPATIA Z POZIOMU ŚWIATŁA