Listy
Medycyna Zająca…

CABAN – Fala Czerwonej ZIEMI
● Subtelne drogowskazy


Okres: 22 października – 3 listopada 2022

Fala ZIEMI jest platformą, przez którą przewijają się wszystkie informacje. Tu spotyka się, kłóci i godzi cały „kosmos”, co odzwierciedla się w zachowaniu i postawach ludzi. W tym spektrum kluczowym tematem jest odbudowa więzi, łączenie sił i współodpowiedzialność, a problematyką – alienacja, brak uziemienia na gruncie realności, pochopne wnioski, fanatyzm.
► Przez 13 dni duchowi nawigatorzy CABAN będą ustawiać przed nami mentalne drogowskazy, abyśmy rozwinęli w sobie zdolność rozróżniania granicy między ułudą a prawdą. □ DZIESIĄTY dzień pokaże nam, jak odciąć się od tego, co szkodzi nam wszystkim. □ DWUNASTY dzień podpowie, jak odnaleźć swoje miejsce wśród ludzi. □ TRZYNASTY dzień przypomni, że my sami jesteśmy przyczyną wszystkiego, co przytrafia się nam w życiu.

Medycyna ZAJĄCA

Nagualem Caban jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę ofiarności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum ZIEMI

Tutaj testowana jest indywidualna świadomość pod kątem dojrzałości społecznej. Teraz możesz przyjrzeć się z bliska nałożonym na ciebie zadaniom w odniesieniu do wzorcowego programu rozwoju ludzkości. Tu odzwierciedla się świetlany plan odnowy Ziemi, któremu TY nadajesz fizyczne kształty.

W Fali ZIEMI szczególną rolę odgrywają dwa dni z portalami, ale równie bogaty w informacje może okazać się trzynasty dzień.

● 9 Chicchan P /Czerwony Solarny Wąż w portalu
– wnosi iskrę zapalną do życia. Przyjrzyj się informacjom zdobytym w tym dniu i odkryj, co zostało w tobie na nowo rozpalone. Tego dnia zostanie przebadana twoja witalność pojmowana jako słońce twojego wnętrza.

● 12 Lamat P /Żółta Krystaliczna Gwiazda w portalu
– tu zaznacza się spotęgowana moc prześwietlania szczegółów w ciągu całego dnia, jak i w minionych dniach fali. Tu poszukiwane są istoty ludzkie, które mogłyby pomóc słabszym zrobić krok naprzód na ścieżce indywidualnego rozwoju.

● W trzynastym dniu spójrz wstecz na całą falę – na jej wejście i wyjście i zastanów się, jak przebyłeś ten odcinek czasu. Spróbuj podejść do informacji wolny od wyrokowania, nawet jeśli chwilowo nie widzisz osobistego związku z serią minionych wydarzeń.

● Nie pomiń też czterech dni z czerwonymi pieczęciami, określane bramami przeznaczenia. Tu może tkwić główny motyw problemów rodzinnych i zawodowych.
24.10.2022