Listy
Medycyna Borsuka...

KAN – Fala ZIARNA
Praprzyczyna ludzkich zahamowańOkres: 9 – 21 października 2022

Fala Żółtego ZIARNA nanosi najwięcej poprawek na planie inkarnacji. W tej przestrzeni liczy się wiara we własne siły i odwaga do wykorzystywania nowych możliwości, jakie oferuje los, zaś problematyką jest niezdecydowanie i lęk przed podjęciem ryzyka.
Fala KAN może okazać się bardzo gorącym okresem, ponieważ skupia dziesięć galaktycznych portali. To sprawia, że potęguje się moc oddziaływania energii tych 10 kinów na twoje codzienne życie, co może wywołać duże poruszenie w twoim osobistym polu.

DZIESIĄTY dzień fali pokaże ci, co cię najbardziej ogranicza w działaniu, DWUNASTY wskaże, jak omijać pułapki na drodze, a TRZYNASTY rzuci ci wyzwanie, abyś połączył intuicję z logiką i przestał lękać się wszystkiego, co nowe.

Zacznij uważniej obserwować swoje odczucia, zadawaj pytania, dociekaj i nie daj się zwieść sztuczkom trenerów zastraszenia, którzy spróbują zrobić wszystko, by zasiać w tobie lęk, wątpliwości, bezsilność. Jeżeli nie na wszystko znajdziesz natychmiastową odpowiedź, zdeponuj w pamięci to, czego nie rozumiesz i czekaj na wyjaśnienie. Gdy zawiesisz pytanie w przestrzeni, wcześniej czy później przyciągnie ono odpowiedź.

Powracaj do nurtujących cię kwestii w dni opatrzone tą samą pieczęcią, w której pojawił się problem. Jak wiesz, każda pieczęć pojawia się co 20 dni w kalendarzu i za każdym razem pokazuje coraz jaśniejsze oblicze. Jeżeli twoje pytanie będzie wciąż pozostawać bez odpowiedzi, powinieneś uzbroić się w cierpliwość. To, co raz wynurzy się w określonej pieczęci, będzie w niej wciąż obecne. Być może znajdziesz wytłumaczenie tego, co zostało ci pokazane, za 20, 40, 60 dni albo dopiero przy kolejnym powrocie fali. Nie martw się! Masz wystarczająco dużo czasu i na pewno niczego nie przeoczysz.


Medycyna BORSUKA

Nagualem Kan jest BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.
13-dniowe spektrum fali

► Zwróć uwagę na dwa lub trzy dni z kinami twojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia są one powiązane. Obserwuj je uważnie i zapisz spostrzeżenia. Twoje notatki będą przydatne do późniejszych porównań i analiz, kiedy po 260 dniach znów pojawi się Fala ZIARNA

► Nie pomiń też 4 dni z żółtymi pieczęciami, które określane są bramami przeznaczenia. Tu może tkwić praprzyczyna twoich zahamowań, przesadnych zabezpieczeń i lęku przed przyszłością.
13.10.2022