Listy
Medycyna SALAMANDRY…

CHICCHAN – Fala WĘŻA
● Wzorcowy plan uzdrowienia31 sierpnia – 12 września 2022

Fala Czerwonego WĘŻA to spektrum kreatywności, witalności, troski o zdrowie i siły przetrwania, w którym zapisana jest wzorcowa kopia holistycznego planu uzdrowienia człowieka. Tutaj wszystko kręci się wokół tematyki ZDROWIA i szacunku dla ludzkiej inności, a problematyką jest EGOCENTRYZM, zawiść, intrygi. Nie ma znaczenia, czy ktoś lekceważy własne lub cudze życie z powodu bezmyślności, chęci zysku, czy zewnętrznych przymusów lub nacisków.
► Osobliwością Fali WĘŻA jest to, że dziesięć z jej trzynastu pozycji ma galaktyczne portale (kiny od 106 P do 115 P). Energie kinów z literą „P” będą akcentować te elementy, które powinieneś pilnie uzdrowić, aby pasowały do twojego doskonałego prawzorca. Wszystko, co jest zapisane w planie twojego uzdrowienia, teraz przeniknie cię aż do szpiku kości.
► Na starcie fali określ swój stosunek do życia, ale nie tego na zewnątrz, lecz tego od wewnątrz i odpowiedz krótko tak lub nie, a potem zadaj sobie te same pytania w jej dwunastym dniu.

○ Czy akceptujesz swoje życie bez żadnego ale?
○ Czy nie pracujesz ponad siły?
○ Czy nie biegasz chory do pracy?
○ Czy nie oszczędzasz przesadnie kosztem zdrowia?
○ Czy śpisz wystarczająco długo i budzisz się wypoczęty?
○ Czy znajdujesz czas na relaks?


Medycyna SALAMANDRY

Nagualem Chicchan jest SALAMANDRA, przynosząca ludziom medycynę wybaczenia i przemian. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą współbrzmienia ze wszystkim”.
31.08.2022