Listy
Medycyna PSA...

Fala OC – Fala Białego PSA
● Istota związków ● Emocje ● LojalnośćOkres: 17 lutego – 1 marca 2021

Fala PSA to spektrum oczyszczania pola emocji i porządkowania związków partnerskich. Tu liczy się czystość zamiarów, wierność, lojalność, przyjaźń, a problematyką jest przeświadczenie o byciu czyjąś ofiarą, rozczulanie się nad sobą, uległość, dwulicowość, zdrada duchowa. W tej przestrzeni twoim nieomylnym drogowskazem jest instynkt. Dlatego zaufaj swojemu „psiemu instynktowi”, a już z dala wyczujesz każdy fałsz i nieszczerość.
Wszystko, co „przypadkowo” pojawi się na twojej drodze w tej fali, będzie powiązane z osobistym wzorcem przeznaczenia. Dlatego nie dziw się, jeżeli także u ciebie zostaną wykryte kipiące energie i wyrzucone na powierzchnię świadomości. Wiedz, że ciało emocjonalne kreśli twoją ziemską tożsamość i jest polem najintensywniejszych działań w sferze uzdrowienia.

Jeżeli ciągniesz za sobą wspomnienia lub rany, bazujące na niezałatwionych problemach emocjonalnych, będziesz konfrontowany z ludźmi, sytuacjami i myślami, których ładunek emocjonalny trawi twoje siły. Problemy emocjonalne rodzą się wtedy, gdy za bardzo zagmatwasz się w dramatyzm życia. Zatracając ostrość widzenia, nie zauważasz, że ze zdrowej odległości wcale nie są one tak wielkie, jak się ci wydają. Dlatego spójrz na siebie oczami domowników, partnera, kolegów z pracy, znajomych i przyjmij w pokorze wszystkie trudne lekcje, a potem uzdrów ich przyczynę w sobie.


Tematy do przepracowania

● EMOCJE. Przyjrzyj się sobie i odkryj, co wrze w twoim środku, nie daje ci spokoju, spędza sen z powiek. Zastanów się, jak często miewasz napady gwałtownych emocji, takich jak gniew, strach, żal, zazdrość, zwątpienie?

● Istota ZWIĄZKÓW. Co oznacza według ciebie związek z kochaną osobą – czy obopólną wymianę, uczciwy podział ról, czy też przymus na zasadzie „wolno – nie wolno”, „wypada – nie wypada”, czy też walkę o dominację? A może więzienie? – Wtedy najprawdopodobniej sądzisz, że druga osoba ogranicza ci wolność, związuje ręce, podcina skrzydła, rzuca kłody pod nogi? Nadszedł czas, aby się z tym zmierzyć i uzdrowić.

● LOJALNOŚĆ. Lojalność wyrasta z twoich intencji i uczciwości wobec siebie. Twoje myśli i czyny powinny pozostawać we współbrzmieniu z twoją wewnętrzną prawdą i odczuciami. Być uczciwym oznacza być godnym zaufania, prawym człowiekiem, gotowym do wypowiedzenia i usłyszenia każdej prawdy i niepozostawiania niezałatwionym niczego, co dotyczy zarówno jego, jak i innych.


Medycyna PSA

Nagualem OC jest PIES, przynoszący ludziom medycynę pojednania. □ Pojęcie „medycyna” oznacza „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
13-dniowe spektrum fali

● Ważnym nośnikiem informacji są tutaj dwa dni z portalami – 4 Wędrowiec P i 7 Wojownik P oraz dni z kinami twojej rodziny solarnej.
● W chwilach gdy zacznie ogarniać cię poczucie bezsilności i zwątpienia, reaguj natychmiast. Zrób 10 oddechów „usta–usta” – wdech ustami i wydech ustami. Ćwiczenie to ma moc najwyższej ochrony, dystansuje do dramatów życiowych, tonuje emocje, budzi radość życia, otwiera serce na miłość, oczyszcza płuca i skórę.


17.02.2022