Listy
Oddźwięk...

SIÓDMY miesiąc MAŁPY
● Podobne komunikuje z podobnym
● Czas „schować rogi” i łączyć siły10 stycznia – 6 lutego 2022

W siódmym, REZONANSOWYM miesiącu dają o sobie znać energie zazębiające przeszłość z przyszłością w teraźniejszości, jak również potężne siły entropii. Nic dziwnego, że siła sprawcza „7” jest wielkim zagrożeniem dla przebrzmiałych autorytetów i starych struktur. To, co szkodliwe, niestabilne, obciążone przeszłością, zaczyna się wreszcie chwiać, aż w końcu załamie się pod własnym ciężarem i runie. To, co pozytywne, czyste, niewinne, zaczyna się wypiętrzać, rosnąć w siłę, świecić naturalnym blaskiem.

Siódmy miesiąc ukazuje nam ważną zależność, tzn. od tego, jak wystartujemy na półmetku roku, zależeć będzie, jak dotrzemy do mety. Obserwując rozwój wydarzeń, warto skupiać szczególną uwagę na budujących treściach i nie kodować tylko negatywnych rzeczy. Na tym etapie działań proces korekty potrzebuje dużej siły przebicia i wyjątkowego zaangażowania ludzi.

Rezonansowy odcinek roku to czas, w którym trzeba „schować rogi”, nie dążyć do konfrontacji, przyjąć pomoc, łączyć siły. Warto przyłączyć się do ludzi, którzy mają podobny punkt widzenia na sprawy jak my. Może się zdarzyć, że w kulminacyjnym momencie będziemy musieli całkowicie zdać się na ich wsparcie i pomoc.

25.01.2022