Listy
Medycyna KOBRY...


ETZNAB – Fala ZWIERCIADŁA


27 grudnia 2021 – 8 stycznia 2022

Fala Białego ZWIERCIADŁA wprowadziła nas w spektrum uniwersalnej prawdy i demaskowania zakłamania. Tu liczy się autentyczność, zdolność przyznania się do błędów, wola wybaczenia sobie, a problematyką jest fałsz, dwulicowość, osądzanie ludzi, zaklinanie rzeczywistości, ucieczka w światy ułudy.
Poziom ETZNAB ostrzega przed przeciąganiem struny i dopinguje do wprawiania się w żegnaniu smutnych doznań. Przygotuj się na punkt zwrotny w życiu. Wszystko ma swój czas. Świat nie będzie już taki jak był, ale też nie powinien być taki, jak próbują urządzić go nam inni

„Stara mądrość uczy, że kto zbyt daleko odszedł od właściwej drogi, zatraca się w świecie fałszywych oczekiwań i na koniec spotyka go klęska. Jednak po okresie upadku zawsze pojawia się możliwość powrotu na właściwą drogę. Nie będzie to łatwe. Nawrócenie wymaga przełknięcia gorzkiej pigułki nieprzyjemnej prawdy. Dlatego uważaj, aby nie dać się zwieźć fałszywej krainie złudzeń” /h. praprzyczyny 24, „Punkt zwrotny”.
Od czwartego dnia Fala ZWIERCIADŁA biegnie w siódmej kolumnie Tzolkin, która symbolizuje kręgosłup moralny ziemskiej społeczności. Dlatego nie pozwólmy go sobie złamać, w przeciwnym razie dołączymy do wielu moralnych kalek wokół nas...

Od ostatniej Fali Zwierciadła minęło zaledwie 260 dni, a ludzie zmienili się nie do poznania: pogrążyli się w jakiejś pandemicznej mgle albo ujadają na siebie jak wściekłe Burki, szukają odwetu, czerpią radość z krzywdy innych… Jak w górze - tak w dole. Wszędzie klamstwa, zdrada, nienawiść. Papież zdradził katolików. Premier kłamie jak najęty, lansuje się na patriotę, a pod stołem sprzedał Polskę globalistom. Prezydentowi marzy się kariera w ONZ, więc najprawdopodobniej złamie dane słowo i przyklepie przymus szczepień, zasłaniając się wyższą koniecznością.


Medycyna KOBRY

Nagualem Etznab jest KOBRA, przynosząca ludziom medycynę samooczyszczenia.13-dniowe spektrum fali

Przez 13 dni fali będziemy się uczyć rozróżniania granic między subiektywną ułudą i obiektywną prawdą. Teraz ETZNAB zapala nam białe światełko w mrocznym tunelu.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech.


27.12.2021