Listy
Energia SALAMANDRY …

CHICCHAN – Fala WĘŻA
● Medycyna pozagenowa
● Zdrowe społeczeństwo to społeczeństwo świadome14 – 26 grudnia 2021

Fala Czerwonego WĘŻA wprowadza nas w przestrzeń życiodajnej energii, która płynie przez przestrzeń i ciało człowieka. Dopóki jej obieg jest swobodny, człowiek cieszy się dobrą kondycją i zdrowiem. Impulsy wychodzące z tego poziomu będą motywować nas do przetransformowania negatywnych wzorców emocjonalnych, wyżłobionych przez nasze wcześniejsze doświadczenia, aby nie blokować cyrkulacji energii.
Zdarza się, że osoby żyjące na co dzień w harmonii, cieszące się dobrym zdrowiem – nagle, bez przyczyny, zaczynają odczuwać „dziwne” dolegliwości, pogarsza się ich samopoczucie, pojawiają się choroby.

Dlaczego tak się dzieje?... Na poziomie ewolucyjnym ludzkość zbliża się do progu nowej epoki, w której nie ma miejsca na toksyny „Starego Świata”. Medycyną przyszłości jest MEDYCYNA POZAGENOWA lub inaczej informacyjna, uwzględniająca zewnętrzny system informacji i sygnały środowiskowe, niesłyszalne dla ucha, mające ogromny wpływ na zdrowie, percepcję, sposób bycia i zachowanie człowieka, z czego większość ludzi nie zdaje sobie sprawy. Nawet jeśli nie oglądasz telewizji i tak odbierasz te sygnały poprzez serce, które z krwią i tlenem błyskawicznie transportuje je do mózgu.

Dzień w dzień jesteśmy bombardowana niewyobrażalną ilością informacji, w większości negatywnych, budzących podświadomy strach i niepewność.
Operacyjna świadomość jest zdolna przetworzyć zaledwie 40 bodźców na sekundę i służy nam niejako do „sterowania ręcznego”, czyli szybkiego reagowania na widoczne sytuacje i zagrożenia.
Podświadomość przetwarza aż 20 milionów bodźców na sekundę i jest naszym „autopilotem”, inaczej mówiąc – doskonałym instynktem i nieomylnym kompasem intuicyjnym.

Wielu jednak ludzi, zadufanych w swojej „mądrości”, wyłączyło autopilota i przeszło na sterowanie ręczne, albo jeszcze gorzej – oddało stery życia innym. – A jak jest z tobą?

Warto też dodać, że w Fali WĘŻA, na poziomie subtelnym, dokonuje się udrażnianie dróg komunikacji między lewą i prawą półkulą mózgową, co przekłada się na rozszerzenie zasięgu pola zmysłów i zdolności postrzegania. Człowiek, który nauczył się kontrolować swoje myśli, uczucia, wyobraźnię, wspomnienia, stosunkowo szybko zaczyna żyć bez lęku.

Natomiast ci, którzy są sterowani przez popędy, żądze, złość i agresję, raniące uczucia i godność innych, którym brakuje taktu i hamulców, muszą liczyć się z tym, że jest tylko kwestią czasu, kiedy dojdzie u nich do frontalnego zderzenia z życiem. Człowiek napędzany negatywnymi uczuciami sprawia wrażenie, jakby zatrzymał się w rozwoju. Zamiast przejąć ster we własne ręce, wypomina innym stare winy i czyni ich odpowiedzialnymi za swój zły los.

Reasumując

To wszystko mogłoby tłumaczyć histeryczny pośpiech „Starego Świata” z preparatami genowymi, bazującymi na lęku przed chorobą, szpitalem, śmiercią?... Lęk wyłącza racjonalne myślenie i o to właśnie chodzi. Co więcej, w listopadzie br. FDA (Am. Agencja ds. Żywności i Leków) zatwierdziła do użytku pierwszą w historii pigułkę z mikrochipem do monitorowania przyjmowania leków przez pacjenta. Decyzja FDA wzbudziła duże kontrowersje ze względu na możliwości inwigilacji pacjentów. „Inteligentne tabletki” będą dostępne już na początku 2022 r. Jeszcze kilka miesięcy temu byłaby to teoria spiskowa, dziś jest to fakt, a niewykluczone, że w rzeczywistości zakamuflowany test przed wprowadzeniem mikrochipów do kolejnych dawek szczepionek na „najmodniejszą dziś chorobę”. „Stary Świat” najwyraźniej czegoś się boi, dlatego tak bardzo się spieszy, popełnia błędy i dla odwrócenia uwagi wskazuje palcem na niezaszczepionych. □ Zaznaczam, że w tej materii każdy ma prawo sądzić inaczej.


Energia SALAMANDRY

Nagualem Chicchan jest SALAMANDRA, przynosząca ludziom medycynę przebaczenia i przemian. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.13-dniowe spektrum fali

Fala CHICCHAN z uwagi na obecność 10 dni z portalami (litera P obok kinu) jest energetycznym spektrum o zwielokrotnionej sile oddziaływania na pole zmysłów, zdrowie i witalność człowieka. □ Negatywne odczucia w dniu z portalem pokażą ci twoją polaryzację i poinformują, że coś domaga się uporządkowania w sektorze wskazanym ci przez pieczęć.

14.12.2021