Listy
Medycyna Borsuka...

KAN – Fala ZIARNA
● Powrót do przeszłości
● Odkryj swój zagubiony lądOkres: 7 – 19 maja 2021

Fala Żółtego ZIARNA kieruje ludzką uwagę w obszary nowych możliwości i niewykorzystanych dotąd szans życiowych. Impulsy wychodzące z tego spektrum budzą wiarę we własne siły i zachęcają do przekraczania granic niemożności, bo zbyt długo trwaliśmy w bezruchu, przekazując stery życia innym. To dokładnie pokazuje obecna sytuacja.

Poziom KAN nanosi najwięcej poprawek na planie indywidualnego i ewolucyjnego rozwoju. Teraz przywołuje do naszego pola świadomości czas raczkowania, kiedy pełzając po ziemi, z dziecinną niewinnością poznawaliśmy otoczenie z pomocą zmysłu smaku, dotyku i wzroku. Wtedy wszystko było takie normalne i pociągające. Potem przyszedł moment, kiedy pierwszy raz stanęliśmy na nogach i nasz dziecięcy wzrok poszybował wyżej. Z każdym przybywającym centymetrem wzrostu rozszerzał się nam horyzont poznania.

Wraz z pójściem do szkoły skończył się czas beztroskiego dzieciństwa i rozpoczął cykl nauki. Nasza dziecięca świadomość dostała się w tryby schematycznego myślenia, wkuwania na pamięć, rywalizacji, presji, ciągłego stresu. To wystarczyło, by zdusić w nas naszego twórczego ducha. Odtąd życie stało się na wskroś mechaniczne, jednak nauka trwała dalej. Gdy ukończyliśmy szkoły i weszliśmy w dorosłość, nadal słyszeliśmy, że musimy się dokształcać, by dopasować się do systemu i oprogramowania tych, którzy „wiedzą”, co jest dla nas dobre, a co złe. Inaczej mówiąc, nasza „poprawność społeczna” nakazywała nam trwać, zamiast rozkwitać pełnią kwiecia.

Tak dzieje się do dziś. Ludzka świadomość jest nadal zalewana potopem cudzych prawd i nieustannie bombardowana mrożącymi krew informacjami, by trzymać nas jak najdalej od naszego twórczego ducha. Ale niektórzy pośród nas, kierowani nieznanym wewnętrznym impulsem, zdołali wydostać się z głębin niemożności do światła, podobnie jak ziarno, które pchane nieznaną siłą, przebija się przez ciemne warstwy ziemi do słońca. Osoby te odnalazły ten zagubiony w dzieciństwie ląd – wyspę wolności i twórczego ducha. Jest ich coraz więcej. Dlatego teraz to na nich koncentrują się „demony zniewolenia”...

Pamiętajmy, że Fala ZIARNA to przestrzeń oświecenia, ekspansji życia i kreatywnego ducha, dlatego przy każdym jej powrocie zawsze nasila się wojna hybrydowa i walka o ludzkie umysły i wolę...


Medycyna BORSUKA

Nagualem KAN jest BORSUK, uchodzący za lekarza od przypadków beznadziejnych.
13-dniowe spektrum fali

Tutaj skupia się 10 energetycznych punktów nawigacji (portali), które naprowadzają nas na drogę do urzeczywistnienia celu i wypełniania zobowiązań względem innych.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom składam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Agnieszce ze Świdnika □ Mirosławie z Warszawy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione.
☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana, a faktura przesłana na podany adres mailowy.


11.05.2021