Listy
Wywóz odpadów...

JEDENASTY miesiąc WĘŻA
● Czas oczyszczania
● Znamię Bestii ● Teorie nie-spiskoweOkres: 2 maja – 29 maja 2021

W każdym procesie przemian powstają odpady, które trzeba usunąć, chcąc ocenić pierwsze, niepełne jeszcze wyniki. Taką funkcję pełni miesiąc 11. Tu dokonuje się „spektralny wywóz śmieci”, po którym widać, co faktycznie skrywało się pod grubą warstwą „pyłu”. Należy przyjrzeć się temu bardzo wnikliwie, zanim podejmie się kolejne kroki.

To, co piękne, twórcze i nowe, zacznie świecić tu swoim naturalnym blaskiem. Natomiast to, co nas przerazi lub rozjątrzy, będzie znakiem-informacją, że jest coś, czego dotąd nie zrozumieliśmy. W takich sytuacjach należy zrobić krok do tyłu, przywołać wcześniejsze wydarzenia i kontrowersyjne kwestie, przyjrzeć się im ze wszystkich możliwych stron, a potem podjąć odpowiednie działania naprawcze. W przeciwnym razie napięcie będzie rosło.

Spektralny odcinek roku to czas porządkowania sceny, usuwania zagrożeń, obniżania poziomu „emocjonalnego smogu.
Energia miesiąca

Siłą nośną jedenastego miesiąca jest 9 Cauac C, Niebieski Solarny WICHER. Impulsy wychodzące z tego poziomu będą naprowadzać nas na newralgiczne kwestie, zagrażające odnowie, zdrowiu, integracji społeczeństw. Warto też pamiętać, że Fala Małpy, do której przyporządkowany jest kin miesiąca, symbolizuje „przestrzeń mędrców i strażników spirytualnej mądrości”, jak również „arenę mistrzów zastraszania, kuglarzy i głupców”.


● Dziś patrząc na świat, okazuje się, że teorie do niedawna uznawane za „spiskowe” na naszych oczach stają się rzeczywistością. „Pandemia” przyspieszyła ich urzeczywistnienie. Tak stało się m.in. z wyśmiewanymi rok temu certyfikatami odporności i chipowaniem ludzi. Dziś mamy zielone paszporty, za chwilę Pentagon zakończy testowanie mikrochipów wszczepianych podskórnie na dłoni rzekomo do wykrywania sars-cov-2 (○ znamię Bestii ?). Następnym krokiem będzie eliminacja gotówki. Resztę załatwi unijny pakiet odbudowy. Jego ratyfikacja przez wszystkie kraje członkowskie przypieczętuje neofeudalizm i federalizację Europy.
W 1996 roku podobne przestrogi popłynęły z Jukatanu:
Nie chodziło tu o wzbudzenie strachu, lecz ostrzeżenie ludzi, że samo dostrzeganie problemu i tylko wskazywanie palcem na innych mija się z celem. Tę machinę można jeszcze powstrzymać, zanim umocni się Święte Oficjum Nowej Inkwizycji.


O tym, co można zrobić razem, w następnych artykułach.


3.05.2021