Listy
Praca z energią fali...

Spektrum ETZNAB
● Kiny z literą „C”
● Oczyszczanie ciała i miejscaOd 14 kwietnia Fala ZWIERCIADŁA biegnie w centralnej kolumnie Tzolkin, symbolizującej „konstrukcję nośną świata” albo mówiąc inaczej „kręgosłup moralny ludzkości” (litera „C” obok kinów), i kończy swój bieg w tzw. „pępku Tzolkin”, którym dokonuje się wymiana informacji z wyższych poziomów świadomości ze światem ludzi.

□ To, co się wydarzy w tych dniach pokaże nam, jaki jest aktualny poziom uświadomienia ludzi oraz które środowiska dbają o swobodny przepływ informacji, a które go zaburzają.

Stąd naszym zadaniem jest wzmacnianie tej konstrukcji, bo jeśli się załamie, to z uwagi na prawo współodpowiedzialności wszyscy poniesiemy konsekwencje i staniemy się „moralnymi bankrutami”. Zadbajmy zatem o to, aby Wyższa Prawda przedostała się do świadomości ludzi, nie zapominając o regularnym oczyszczaniu swojego pola ze starych programów, jak również aury miejsca, w którym mieszkamy i pracujemy.

Dlatego w trosce o dobrą kondycję fizyczno-umysłową warto praktykować jogę oddechową „usta–usta” (wdech i wydech ustami), która ma moc najwyższej ochrony, dystansuje do dramatów życia, tonuje emocje, otwiera serce na miłość, oczyszcza płuca i skórę. Warto też sięgnąć do metody Bolontiku, harmonizującej dziewięć kręgów pamięci, jak również wspierać się energią białej szałwii, esencją fiołkową, zapachem zielonej mięty i cytryny. □ W kulturze Majów dni z kinami środkowej kolumny Tzolkin były dniami świątecznymi; odprawiano w nich rytuały, tańczono, wznoszono modlitwy.


Indywidualna praca z energią fali

11.04. ● Bądź sobą – 1 Zwierciadło.
12.04. ● Zrób pierwszy krok ku zgodzie – 2 Wicher.
13.04. ● Szukaj tego, co łączy ludzi – 3 Słońce.
14.04. ● Współczuj, ale nie „matkuj” – 4 Smok C.
15.04. ● Otwórz się na szczera rozmowę – 5 Wiatr G.
16.04. ● Nie słuchaj, co mówią inni – 6 Noc C.
17.04. ● Uwierz w siebie – 7 Ziarno C.
18.04. ● Wsłuchując się w szept ciała i zrób remanent w polu myśli – 8 Wąż C.
19.04. ● Nie lękaj się prawdy – 9 Łącznik C.
20.04. ● Zakończ stare sprawy – 10 Ręka C.
21.04. ● Szukaj tego, co cię łączy z ludźmi – 11 Gwiazda C.
22.04. ● Słuchaj rad, ale kieruj się własną prawdą – 12 Księżyc C, pępek Tzolkin.
23.04. ● Nie toleruj fałszu dla świętego spokoju – 13 Pies C, pępek Tzolkin.

14.04.2021