Listy
Medycyna KOBRY...


ETZNAB – Fala ZWIERCIADŁA
● Jesteś czymś więcej niż „rolą”, którą grasz
● Moc rozróżniania11–23 kwietnia 2021

Fala Białego ZWIERCIADŁA wprowadziła nas w spektrum uniwersalnej prawdy i demaskowania samozakłamania. Tu liczy się prawdomówność, autentyczność, zdolność wybaczenia sobie i innym, a problematyką jest fałsz, dwulicowość, osądzanie ludzi, zaklinanie rzeczywistości. □ „Etznab odzwierciedla to, co jest, czyli prawdę chwili. Teraz możesz przyjrzeć się z bliska wszystkim dysonansom, które chcą cię oddalić od twojej boskości” /Wyrocznia Majów.

Wyobraź sobie, że znalazłeś się w metaforycznej „sali luster”, w której widzisz siebie w różnorodnych odsłonach i maskach. Tu nie istnieją pojęcia właściwy i niewłaściwy ani dobry i zły, lecz odzwierciedla się to, co jest. Na progu „sali luster” dostałeś do ręki niewidzialny „miecz prawdy” i „rytualny nóż” uwalniający cię z pęt zakłamania. W każdej chwili możesz ich użyć i jednym zdecydowanym ruchem odciąć się od iluzorycznych stref, a wtedy zadymione lustro twoich złudzeń przekształci się w klarowne okno na wolność. Jednak prawdziwa wolność zawsze idzie w parze z aktem przebaczenia, uwalniającym cię od złudzeń przyczyny i skutku oraz tego, co wydaje ci się niedoskonałe i wadliwe. Im szybciej zareagujesz na dysharmonijne odczucia i niekomfortowe sytuacje, tym prędzej osiągniesz spokój i poczucie równowagi. Zrozumienie i zaakceptowanie tak pojmowanych odbić lustrzanych jest „magiczną pigułką” na uwalnianie się od kompleksów, huśtawek nastrojów, hipokryzji.

Fala ZWIERCIADŁA zaakcentuje nie tylko twoje błędy myślowe i zbłądzenie, ale też zalety i postępy. Jednak tam, gdzie jest światło, jest też cień. Nie dziwi więc, że wielu ludzi ma tendencję do widzenia świata w kolorach bieli albo czerni. Ten aspekt cienia może wywołać reakcję łańcuchową, prowadzącą do chorobliwego wartościowania ludzi i zdarzeń. Osoby te dość łatwo dają się wciągnąć w konflikty i wojny na słowa. – Dlatego jeśli się zreflektujesz, że podczas wymiany spostrzeżeń zaczynasz dyskutować z coraz większą zaciekłością albo że zagęszcza się atmosfera, weź kilka głębokich oddechów i prześlij swoim adwersarzom energię miłości na serce i czoło. Wiedz, że najbardziej ograniczającym cię złudzeniem jest wiara, że tylko twój punkt widzenia jest właściwy.

Przez 13 dni ETZNAB będzie uczyć nas rozróżniania granic między subiektywną ułudą i obiektywną prawdą. Trzeba zatem uważać, aby nie przeciągnąć struny...


Medycyna KOBRY

Nagualem Etznab jest KOBRA, przynosząca ludziom medycynę samooczyszczania.MASKI i ROLE

Być może z powodu nadmiernej troski o wizerunek, dobrą reputację albo potencjalne korzyści skrywasz się za różnorodnymi maskami i rolami, by zatuszować swoje faktyczne intencje i poglądy. Czas, abyś sobie uświadomił, że jesteś czymś więcej niż „rolą”, którą grasz. Wiedz, że prowadząc podwójną grę, brniesz w zakłamanie i odgradzasz się od swojej prawdziwej natury. To sprawia, że wchodzisz w położenie, w którym świadomie lub nieświadomie wykorzystujesz swoje uczucia i emocje, aby zamanifestować pozorną serdeczność, dobroć, pokorę i ukryć swój gniew, nieszczerość, obojętność. To, czy twoje spostrzeżenia ukażą się w krzywym zwierciadle, czy w klarownej tafli lustra, będzie zależeć od twojej gotowości do poznania obiektywnej prawdy o sobie.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Agnieszce ze Świdnika □ Mirosławie z Warszawy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech.


12.04.2021