Listy
Medycyna PSZCZOŁY…

Eb – Fala CZŁOWIEKA
● Mądrość życiowa i Dezinformacja
● Uważaj, co przyjmujesz do siebie
● BUNT francuskich lekarzyOkres: 16 –28.03.2021

Fala CZŁOWIEKA otworzyła przed nami przestrzeń wiedzy i mądrości życiowej ludzkości, gdzie w centrum uwagi jest człowiek. Jednak większość ludzi zamiast sięgnąć do skarbnicy wiedzy i bogactwa doświadczeń gromadzonych na przestrzeni dziejów, coraz bardziej zatapia się w wirtualnej rzeczywistości i goniąc za sensacją, traci kontakt z realnym światem i swoją naturalną tożsamością. Dlatego w tej fali liczy się autentyczność, odwaga do bycia prawdziwym sobą, godność osobista, respektowanie prawa wolności wyboru, a problematyką jest pycha, obłuda, ślepe naśladownictwo, uprzedmiotowienie człowieka, podatność na manipulacje. W tym spektrum bardzo mocno akcentuje się prawo rezonansów – „podobne przyciąga podobne”.

Nie dziwi więc, że w Fali CZŁOWIEKA cyklicznie powraca pytanie o sens życia. Szukając odpowiedzi, najpierw powinniśmy rozpoznać mechanizmy wpływające na proces naszego myślenie, postawy, zachowanie i decyzje. Tym, co daje nam przewagę nad innymi, jest poczucie własnej wartości i świadomość celu. Ci zaś, którym brakuje stabilnego punktu oparcia i wizji celu, są narażeni na manipulacje i niebezpieczeństwo ucieczki w światy pozorów.

Warto przypomnieć, że na kole awatara archetyp EB reprezentuje poziom świadomości zbiorowej, w której odzwierciedla się wpływ myślenia jednostki na myślenie zbiorowości i wpływ zbiorowości na myślenie jednostki. Jest to obieg wzajemny, sprzężony. Tu mieści się także przestrzeń sugestii, manipulacji (dot. jednostki), socjotechniki (dot. mas), programów podprogowych „przemycanych” do podświadomości za pośrednictwem mediów, spotów, reklam, korporacyjnych środków represji itp. □ Dlatego uważaj, jakie sygnały wysyłasz do otoczenia i co przyjmujesz do siebie. Wielkie zmiany zaczynają się zawsze od jednostki.

W tej fali dokona się podsumowanie naszych kolektywnych i zbiorowych działań w pierwszych trzech falach białego zamku Czasu – fali Wędrowca (tematy wolności), Łącznika (uwolnienie od lęków) i Wichru (uporządkowanie relacji). Już dziś można powiedzieć, że ludzie dali się zniewolić pandemią, zastraszyć widmem śmierci, ogłupić medialnej dezinformacji i bezrefleksyjnie poddać eksperymentom szczepionkowym. Jaki będzie ostateczny bilans, zobaczymy pod koniec Fali Człowieka.


Medycyna PSZCZOŁY

Nagualem Eb jest PSZCZOŁA, przynosząca ludziom medycynę uwolnienia. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.SYTUACJA na starcie fali

„Choć wydaje się, że nic nie jest na swoim miejscu, trzeba dokładnie przyglądać się sprawom i nie popadać w przesadny pesymizm. Tylko tak można dostrzec szansę wyjścia z trudnej sytuacji. Gdy w życiu zapanuje nieład, to każda zmiana prowadzi ku lepszemu. Trzeba powoli poukładać sprawy, zachowując nadzwyczajną ostrożność. (Heks. 64 – „Przed Spełnieniem /Za Pu R’Tsy Yang, I Cing).


● DOBRY przykład popłynął z Francji na początku roku:
Francuscy lekarze z pierwszej linii frontu zawiązali niezależny od władz komitet naukowy i zaprotestowali przeciwko zabranianiu im swobody leczenia jaki nakazuje wiedza i doświadczenie medyczne. Za stosowanie lekarstw skutecznych na covid-19 grozi im utrata prawa do wykonywania zawodu. Zamiast leczyć rząd zaleca wzywać pogotowie i wysyłać pacjentów na reanimację. To pokazuje, w jak wielkim stopniu wszystkie rządy i politycy są marionetkami w rękach globalnych graczy. (Za Piotr Witt, radio Wnet: www.youtube.com/watch?v=PwzZ9CQMP54)

● Unijna polityka WYKLUCZEŃ: Ludzie śpią, a tymczasem – 17 marca (kin 2 Wędrowiec P – wyzwanie: stop zniewoleniu i manipulacjom; portal podkreśla rangę kinu!) – KE zakończyła prace nad elektronicznymi certyfikatami odporności, nazywanymi zielonymi paszportami. Po ich wprowadzeniu ludzie niezaszczepieni nie będą mieli prawa wstępu nigdzie, nawet do przychodni lekarskiej. Czy to jest dobrowolność szczepień, czy szantaż? A co będzie z osobami nie mogącymi się zaczepić przeciw covid-19 z przyczyn zdrowotnych? Czy stworzy się dla nich getta?... Masowe testy nad szczepionkami zakończą się dopiero w 2023 r. Skąd zatem taki pośpiech?... □ Następnym krokiem będą zapewne mikrochipy z kompleksową danych osoby, umieszczane w formie mikrotatuażu /znaku kwantowego, o czym w 2020 r. informował już Bill Gates, współtwórca Agendy 2020 ONZ.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Sylwii z Warszawy □ Agnieszce ze Świdnika. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech. ☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana.


17.03.2021