Listy
Łagodność i Skromność...

CIMI – Fala ŁĄCZNIKA
● Nowa jakość życia
● Ważniejsze jest dobro grupy niż osobiste ambicjeOkres: 18.02. – 2.03.2021

Istotą Fali ŁĄCZNIKA jest łagodność, która pozwala uwolnić się od wszystkiego, co nam nie służy, a co próbujemy trzymać w garści, by przetrwać nie patrząc na innych. Proces uwolnienia można nazwać procesem uśmiercania przeszłości, czyli wyzbywania się szkodliwych nawyków, pamiętliwości, smutnych wspomnień, lęku o życie, zdrowie, pracę i wszystko, co maluje się przed nami jako wielka niewiadoma. W rzeczywistości spektrum CIMI proponuje nam narodziny do nowej jakości życia.

Przed nami długa jeszcze droga, bo czasy są niestabilne, pełne znaków zapytania. Jednak w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Dlatego nie raz możesz znaleźć się w sytuacjach, które pokażą ci, jak bardzo z lęku przed przemianą chcesz wszystko kontrolować, choć pozornie deklarujesz otwartość na nowe. W takich chwilach mogą nastąpić nagłe zdarzenia, na które nie będziesz mieć wpływu. Być może będziesz musiał pogodzić się z rozstaniem z bliską osobą lub stratą czegoś, do czego się przyzwyczaiłeś. Początkowo możesz czuć ból, żal, gniew, rozczarowanie lub totalną pustkę. Gdy opadną emocje, spróbuj odkryć, dlaczego cię to spotkało i czemu miało służyć. Może za bardzo odgraniczyłeś się od prawdziwego Siebie i zbyt dużą uwagę skupiłeś na sprawach materialnych kosztem wartości duchowych?

Energia nośna CIMI działa jak białe krwinki zwalczające w organizmie to, co zagraża życiu – rozpuszcza toksyczne programy, które burzą ci spokój i zawężają pole widzenia. Jest to moc wspierająca zrywanie szkodliwych powiązań na płaszczyźnie fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej. Jednak w każdym negatywnym zdarzeniu zawsze tkwi choć jeden pozytywny aspekt.


Medycyna PSA

W duchowym świecie zwierząt nagualem OC jest PIES, przynoszący ludziom medycynę pojednania. □ Pojecie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.
Wskazówki na 13 dni:

● „Nawet jeśli znalazłeś się na samym dnie, możesz jeszcze zdobyć szczyt. Wspinaj się powoli, bez obaw i nie trać hartu ducha. Gdy osiągniesz cel, pozostań skromny. Szlachetność, prawość, rzetelność są gwarancją twojego powodzenia” /heksagram 46.

● „W życiu działaj w pełnej zgodzie ze swoją wewnętrzną naturą. Jeżeli będziesz nalegać na to, co jest pożyteczne i twórcze – nadejdzie powodzenie. Ale gdy twoje nalegania znajdą się w konflikcie z prawdziwymi potrzebami, rezultaty będą niefortunne” /heks. 25.

● „Przestrzegaj zasad panujących w rodzinie, pracy i środowisku. Bądź taktowny i zdystansowany. Zaakceptuj pozornie niekorzystne zmiany jako szansę wzrastania na ścieżce rozwoju. Teraz ważniejsze jest dobro grupy od twoich ambicji” /heks. 54, za M.Piasecka, I Cing dla zabieganych.
PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Dawidowi z Prudnika □ Agnieszce ze Świdnika □ Elżbiecie z Łomianek. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. ☼ In lak’ech.
☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana.


18.02.2021