Listy
Miesiąc Sokoła...

ÓSMY, galaktyczny miesiąc
● Scalanie wyników
● Próba sił7 lutego – 6 marca 2021

W ÓSMYM miesiącu rozpoczyna się scalanie wcześniejszych etapów działań i harmonizowanie toczących się procesów. Tu program roku wstępuje w fazę urzeczywistnienia, ale nic nie jest z góry przesądzone. Powodzenie planu zależy od stopnia zaangażowania ludzi. Nigdy nie wiadomo, kto wybierze konflikt, a kto pokojowe rozwiązanie.

Teraz wszystko należy ponownie wziąć pod lupę celem wychwycenia potencjalnych ognisk zapalnych i zagrożeń we wszystkich sferach życia, relacjach partnerskich, ruchach społecznych, trendach światowych itd. To, co mętne, niejasne, zakłócające jasność widzenia powinno być odesłane do poprawki. Ósmy odcinek roku można przyrównać do układania planetarnych puzzli albo straży pożarnej postawionej w stan najwyższego pogotowia.
Kin miesiąca

Siłą nośną galaktycznego odcinka roku jest 3 Men, Niebieski Elektryczny ORZEŁ na Fali Wędrowca. Dlatego w teraz kluczową tematyką jest wielowymiarowe patrzenie na sprawy, zdolność samostanowienia, troska o niezależność, a problematyką – zaślepienie, syndrom samarytanina, zapatrzenie w rodzinę, ułuda.


Indywidualna praca z energią

Przez 28 dni obserwuj siebie i swoje otoczenie przez pryzmat spolaryzowanej osobowości „ósemki” (kin narodzin nie ma tutaj znaczenia).

● Po JASNEJ stronie osobowości:
„8” uwielbia wprowadzać innowacje, zmieniać świat na lepsze, snuć śmiałe plany na przyszłość. Jej atutem jest wielowymiarowe patrzenie na życie i otwartość na inne punkty widzenia. Ma wyjątkową siłę przebicia, efektywność i moc sprawczą. Musi jednak uważać, bo im większa moc, tym silniejsze pokusy na drodze.

● Po CIEMNEJ stronie osobowości:
„8” pokazuje wyjątkowo wątpliwe morale; jest specjalistą od prowokowania problemów i sama zastawia na siebie pułapki; jest samolubna, oschła, chciwa, nieszczera; tyranizuje bliskich, jątrzy, snuje intrygi.– Dlatego lepiej zejść jej z drogi, niż z nią walczyć.

□ Które z tych cech dostrzegasz u siebie?


Data publikacji: 8.02.2021