Listy
Medycyna Krokodyla…

IMIX – Fala Czerwonego SMOKA
● Nowy początek ● 21 grudnia 2020Okres: 15 – 27 grudnia 2020

Fala SMOKA otwiera nowy galaktyczny spin Tzolkin, wprowadza do życia dużą dynamikę oraz zapowiada nowy początek i przeskok na kolejny, wyższy krąg świadomości. W tym spektrum liczy się ufność, życzliwość, współczucie oraz wiara w dobro człowieka, a problemem jest egocentryzm, kodowanie uraz, zapiekłość, walka o rewir, zaślepienie materią. Dlatego zamiast koncentrować się na sprawach materialnych, skupmy się na wartościach duchowych. Zamiast myśleć o odwecie, wyciągnijmy rękę na zgodę. Nadchodzące święta dają nam szczególną sposobność.

W siódmym dniu fali - 21 grudnia z kinem 7 Manik/Niebieskiej Rezonansowej Ręki, zachęcam do medytacji Bolontku, czyli oczyszczenia i zharmonizowania siedmiu lub dziewięciu kręgów pamięci (zob. zakładka Kalendarz). Nieprzypadkowo siódemka była mistyczną liczbą we wszystkich niemal kulturach. W tym dniu możemy uwolnić się od cudzych ciężarów i jako wolni ludzie rozpocząć nowy etap życia. Warto też dodać, że według astrologii w dniu 21 grudnia br. wstępujemy w erę Wodnika.


Medycyna KROKODYLA

Duchowym pomocnikiem Imix jest KROKODYL, przynoszący ludziom medycynę ufności. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”
Indywidualna praca z energią fali

W fali SMOKA zwróć uwagę na kiny z pieczęciami twojej rodziny solarnej i ustal, z którymi latami życia się wiążą. Obserwuj, co będzie się działo w tych dniach. Dzięki temu możesz uchwycić pewne analogie ze swoją obecną sytuacją i znaleźć wskazówkę, jak rozwiązać nurtujące cię teraz kwestie. □ Bliższe wskazówki znajdziesz w podręczniku „Kod Inkarnacji”.
UWAGA:

● Numer telefonu stacjonarnego do Wydawnictwa jest już nieaktualny. Możliwy kontakt pod numerem kom. 501 056 722 w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 10.00-16.00.

● Od 2 stycznia 2021 będę pracować zdalnie. Nie zamykam Wydawnictwa, lecz likwiduję biuro na ul. Synów Pułku 8. W planie mam jeszce wydanie nowej wersji „Klucza do interpretacji” (cz.. 2).

● Informuję również, że nakład kalendarza ściennego na rok 2021 jest bliski wyczerpania. Najprawdopodobniej jest to już ostatnia edycja, dlatego dołożyłam wszelkich starań, aby była ona inna niż poprzednie, wyjątkowa, edukująca, energetyczna.


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za bezinteresowne Dary Serca i wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem ponadczasowej wiedzy o prawach Czasu, w tym □ Agnieszce z Zielonej Góry □ Patrykowi z Wieliczki □ Monice z Kołobrzegu □ Elżbiecie z Elbląga □ Barbarze z Gliwic □ Agacie z Warszawy □ Halinie z Częstochowy. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. In lak’ech.

☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana. ☼ Pula Darów w grudniu wynosi 220,00 zł.


19.12.2020