Listy
Eksperyment na wielką skalę?...

Szczepionka na COVID-19
● Lekarze ostrzegają przed szczepieniami i apelują do prezydenta i rządu
● Zanim się zaszczepisz - przeczytaj artykuł


Link:
dorzeczy.pl/kraj/163148/lekarze-i-naukowcy-ostrzegaja-przed-szczepieniami-na-covid-19-apeluja-do-prezydenta-i-rzadu.html

Oto fragmenty:

„Środowisko naukowców i lekarzy wyraża zaniepokojenie perspektywą masowych szczepień na koronawirusa… Szczepionki nie zostały właściwie zbadane, dlatego ich zastosowanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian zarówno na poziomie komórkowym, jak i genetycznym.
...Szczepionki proponowane nam przez Pfizer, Modernę i inne korporacje są stworzone na bazie mRNA... Nie są to tradycyjne szczepionki, ale substancje mogące w komórkach ludzkich prowadzić do modyfikacji genów. Wprowadzony w szczepionce mRNA może reagować z RNA wirusów i bakterii w naszym organizmie i sprawić, że osoby zaszczepione będą mniej odporne na inne choroby. Wywołane zmiany genetyczne mogą mieć wpływ na przyszłe pokolenia... Długofalowych skutków szczepień nie jesteśmy dzisiaj w stanie przewidzieć.
...Przekonywanie społeczeństwa, że szczepionki oparte na mRNA są bezpieczne, przy ogromie niewiedzy na temat mRNA i jego powiązań w komórce jest wysoce nieetyczne”...
Szósta zasada norymberska mówi:
„Stopień ryzyka, jakie należy podjąć, nigdy nie powinien przekraczać
znaczenia korzyści eksperymentu dla ludzkości”.

Wielki pośpiech ze szczepieniami ma charakter eksperymentu na wielką skalę.

Tymczasem według oświadczenia ministra zdrowia z dnia 13.11.2020 planowane jest zaszczepienie całej populacji dorosłych obywateli, czyli 31 mln ludzi. To oznacza, że w perspektywie są obowiązkowe szczepienia osób dorosłych". (Za: Do Rzeczy.pl)


● Brytyjskie ministerstwo zdrowia zamieściło na swojej stronie ulotkę firmy Pfizer do szczepionki na covid-19. Warto ją przeczytać - w internecie jest już polskie tłumaczenie.