Listy
Dwojakie konsekwencje…

Lamat ● Fala Żółtej GWIAZDY
● Prawo harmonijnego współistnienia
● Nie daj się odrzeć z godnościOkres: 2 – 14 grudnia 2020

W spektrum Fali GWIAZDY, ostatniej fali Tzolkin, dokonuje się końcowe podsumowanie fizycznych podstaw życia. Teraz „gwiezdni kontrolerzy Lamat” biorą pod lupę stan zdrowia i kondycję umysłową człowieka, stopień samokontroli i zdyscyplinowania ludzi oraz ład i porządek w otoczeniu. Tutaj nie liczą się puste hasła, lecz skutki indywidualnych i grupowych czynów.

Warto przypomnieć, że wraz z falą GWIAZDY w polu świadomości zbiorowej – z jednej strony, przebudziły się prawspomnienia z czasów nieskazitelnego piękna Ziemi, a z drugiej, dał o sobie znać tragiczny moment w dziejach ludzkości, kiedy ludzka przebiegłość i pycha zatriumfowały nad niewinnymi uczuciami i zburzyły naturalny ład w przyrodzie. Takie było praźródło naszej samoświadomości – tego zgubnego rozpoznania, że rozum jednostki może oprzeć się prawu harmonijnego współistnienia.

Dlatego w spektrum GWIAZDY największym wyzwaniem jest przejęcie współodpowiedzialności za obecny stan świata i przeciwstawienie się podstępnej mocy ciemnych stron własnego Ja i pokusom świata zewnętrznego.

Impulsy wychodzące z poziomu Lamat będą nam o tym nieustannie przypominać. Niewykluczone, że w pierwszej chwili wyzwoli to w tobie gniew, bunt, opór lub agresję. Mimo to odważ się zmierzyć ze swoimi oporami. Gdy odzyskasz klarowność widzenia, zaczniesz świadomie pozbawiać określone sytuacje i osoby przewagi, jaką im sam kiedyś przypisałeś. Kiedy poczujesz swoją prawdziwą wartość, w taki też sposób zaczną odbierać cię ludzie z otoczenia.

Ci, którzy będą permanentnie lekceważyć duchowe prawa LAMAT, mogą ponieść dwojakie konsekwencje:
● na poziomie układu nerwowego, począwszy od zaburzeń równowagi emocjonalnej a skończywszy na głębokiej depresji,
● na poziomie psychiki, począwszy od egocentrycznych żądzy, manii prześladowczych, wynaturzenia, obsesyjnych gróźb, a skończywszy na obłędzie – o ile wcześniej nie dojdzie do tragedii.

□ Pierwsze zgubne symptomy widać na przykładzie przedstawicielek tzw. „strajku kobiet”. - Nie ma w tym ani osądu, ani krytyki tych pań. One także zostały ujęte w programach naprawczych Ziemi, aby uświadomić ludziom, do czego zdolny jest człowiek pozbawiony etycznych zasad i wartości. Na szczęście większość społeczeństwa odcina się od tych „chorych" wizji i iluzorycznych roszczeń.

Nie traćmy więc nadziei na lepsze jutro, ale też nie dajmy się odrzeć z godności i wolności. Jak pokazała historia, wolność była nam odbierana etapami, zawsze podstępnie i za cenę zdrady. Dziś dzieje się podobnie... Tę lekcję mamy wciąż do odrobienia...


Medycyna ZAJĄCA

Duchowym pomocnikiem LAMAT jest ZAJĄC, przynoszący ludziom medycynę odnowy energii życiowej. □ Pojęcie „medycyna” oznacza tu „wszystko, co pomaga ci iść drogą piękna i współbrzmienia ze wszystkim”.


PODZIĘKOWANIE

Wszystkim bratnim Duszom przesyłam serdeczne podziękowanie za wspieranie mnie w pracy nad podtrzymywaniem ponadczasowej wiedzy o prawach Czasu oraz bezinteresowne Dary Serca, w tym □ Monice ze Stargardu □ Agnieszce ze Świdnika □ Patrykowi z Wieliczki □ Katarzynie z Warszawy □ Zbigniewowi z Żagania. ☼ Niech Dobro wróci do Was zwielokrotnione. In lak’ech.
☼ Każda Darowizna jest na bieżąco księgowana.


UWAGA:

Przypominam, że od 19 grudnia numer tel. stacjonarnego 22 665 72 84 będzie nieaktualny. Możliwy kontakt pod numerem 501 056 722 w godz. 10.00-16.00.

W związku z rezygnacją z najmu biura i podręcznego magazynu przy ul. Synów Pułku 8 w Warszawie od środy, 9 grudnia, rozpocznie się wielka wyprzedaż książek i kalendarzy.


4.12.2020