Listy
Wasze pytania...

Znaczenie ZIELONEGO dnia
w przestrzeni zbiorowej i osobistej● W kalendarzu ziemskim, odmierzającym upływ czasu w naturalnym rytmie 13 miesięcy/28 dni+1 (licząc od twoich urodzin), ostatni dzień roku – 25 lipca, nazywany jest zielonym dniem albo dniem poza programami Czasu. W tym dniu na poziomie duchowym dokonuje się wymiana energetycznych potencjałów. Wygaszana jest energia nośna starego roku i aktywowana energia nowego roku. Dlatego warto przyjąć postawę obserwatora, nie wartościować ludzi, nie wyciągać przedwczesnych wniosków.

□ Jeśli coś ważnego wydarzy się tego dnia, zanotuj swoje spostrzeżenie, a potem sprawdź w indywidualnym kalendarzu, w którym miesiącu przypada ten dzień. Dzięki temu zyskasz wskazówkę, na co zwracać uwagę i jak postępować w przyszłości, aby nie szkodzić ludziom i Ziemi, albo co umacniać i wspierać, aby mogły dokonać się pozytywne zmiany w naszym życiu.

□ I tak, w sobotę 25 lipca 2020 została usunięta energia nośna roku 1 Ix /Białego Magnetycznego Maga i przyciągnięta energia roku 2 Cauac /Niebieskiego Biegunowego Wichru.


● W twoim indywidualnym kalendarzu, postępującym w rytmie 13 miesięcy 28+1, 25 lipca jest dla ciebie zwykłym dniem jak każdy inny, a twój osobisty zielony dzień to dzień przed urodzinami. W tym dniu z twojego pola przeznaczenia usuwana jest energia nośna starego roku i przyciągana energia nowego roku zgodnie z twoim aktualnym 13-letnim cyklem. Na ile możliwe, na ten dzień „zawieś” swoją aktywność, zrób sobie „urlop duchowy”, daj odpocząć „przegrzanej” korze mózgowej, zwolnij tempo życia, wycisz się, zrelaksuj i nie składaj żadnych obietnic ani nie przyjmuj dwuznacznych propozycji. Z deklaracjami wstrzymaj się do jutra!

□ Z reguły osobisty zielony dzień jest spokojny lub nijaki, można mieć zero ochoty na cokolwiek, odczuwać rozleniwienie, labilność. – Dlatego rób tylko to, co konieczne.

□ Może się jednak zdarzyć, że tego dnia coś mocno cię zaskoczy. Wtedy odnieś swoje odczucie lub zdarzenie do tematyki fali i jeśli błyskawicznie nie nasunie się żadne skojarzenie, zostaw to i poczekaj na ciąg dalszy w późniejszym czasie.


29.07.2020