Listy
Polaryzacja...

Drugi Zamek Czasu
● Bilansuje wyniki ● Nagradza ● Śle ostrzeżeniaW Fali CZŁOWIEKA domknie się 52-dniowe spektrum białego ZAMKU Czasu, który obliguje ludzi do uporządkowania sceny życia i ustabilizowania toczących się procesów. Pierwsze trzy fale drugiego zamku przywołały trzy kluczowe dziedziny, z którymi ludzie – czy chcą, czy nie chcą – będą musieli się zmierzyć. Ostatnia, czwarta fala zbilansuje kolektywne działania i odzwierciedli stan świadomości zbiorowej i twojej duchowej dojrzałości.

POLARYZACJA w polu świadomości

Wynik wyborów ukazał skrajną polaryzację w zbiorowym polu świadomości. Niezależnie od tego, który kandydat ostatecznie zwycięży, wynik większości należy bezwzględnie uszanować. Druga tura wyborów odbędzie się 12.07., w w pierwszym dniu trzeciego zamku transformacji. Kinem tego dnia będzie Czerwony Magnetyczny Wąż /1 Chicchan.

● Pierwszy kandydat A Duda – jest przewidywalny, ma stabilne poglądy, stawia na interesy Polski i dobro Polaków; stanął do debaty w nowej formule amerykańskiej, gdzie na żywo odpowiadał na pytania internautów i ludzi; co więcej opowiedział się przeciwko przymusowym szczepieniom na koronawirusa.

● Drugi kandydat R.Trzaskowski – jest nieprzewidywalny, nie ma jasnego programu, wciąż zmienia zdanie, by dopasować się do nastrojów społecznych, bazuje na antypisie i kłamstwach, nie stanął do otwartej debaty, zlekceważył wyborców. Zgodnie z wytycznymi PKW każdy kandydat na urząd prezydenta RP jest zobowiązany do debaty z kontrkandydatem, zaś organizacją debaty muszą zająć się media publiczne, a nie sztaby wyborcze kandydatów. Wcześniej, w kwestii szczepień jako prezydent Warszawy zapowiedział, że jeśli szczepionka zostanie wynaleziona, zarządzi w stolicy obowiązkowe szczepienia na koronawirusa.

● Obecna kampania prezydencka ujawniła też skandaliczne próby „folksdojczyzacji” polskiego społeczeństwa przez media zagraniczne, których działania zagrażają polskiej racji stanu. Jest to jawne naruszenia Konstytucji RP. W szum medialny zaangażowała się również ambasador USA, która traktuje Polskę jak pięćdziesiąty pierwszy stan Ameryki. Dlatego kompletnie niezrozumiała jest totalna bierność rządu wobec haniebnej samowoli dyplomatów i mediów zachodnich. Dla porównanie w Niemczech redaktorzy naczelni wszystkich gazet raz w miesiącu muszą stawiać się w urzędzie kanclerskim i ministerstwie spraw zagranicznych, gdzie dostają jednoznaczne wytyczne, jak bronić interesów Niemiec w kraju i zagranicą.

Ps. Dziś, przedstawiciel niemieckiej dyplomacji został wezany do naszego MSZ ws. manipulacji i kłamstw rozpowszechnianych w mediach niemieckich przeciwko prezydentowi A. Dudzie.

8.07.2020