Kalendarz
Symbol C obok kinuLitera C wskazuje na przyporządkowanie kinu do centralnej, siódmej kolumny Tzolkin, symbolizującej kręgosłup planetarny i Umysł Światła.

Znak C pojawia się obok dwudziestu kinów – od kinu 121 do 140. Poprzez ten kanał następuje wymiana informacji. Bezpośredni transfer informacji pomiędzy Źródłem i poziomem ludzkim dokonuje się w pępku Tzolkin, czyli w dniach z kinami 129–132. Głębsze znaczenie siódmej kolumny i funkcje pozostałych sektorów Tzolkin omawiane są na kursach dla zaawansowanych.


Kiny 121–130 przypisane są do Fali ZWIERCIADŁA – jest to przestrzeń Inspiracji Ducha, rozprzestrzeniania Uniwersalnej Prawdy, przedzierania się boskich informacji przez gąszcz niewiedzy i ludzkiego zakłamania.

Kiny 131–140 przypisane są do Fali MAŁPY – jest to przestrzeń przetwarzania wiedzy spirytualnej (od Spirit) zgodnie z wolną wolą człowieka, domena przysłowiowej „białej i czarnej magii”.

Dla przypomnienia: Magia to nie średniowieczne czary, lecz telepatyczny przekaz informacji dokonujący się w polu elektromagnetycznym na określonej częstotliwości fal mózgowych. Dzieje się to zgodnie z prawami biofizyki... W rzeczywistości nie ma „czarnej i białej magii’". „Magia” jest jedynie techniką, a sposób jej wykorzystania zależy od woli człowieka (zob. art. z dn. 23.01.2014 w dziale Pytania).


Siódma mistyczna kolumna Tzolkin to centralny kanał UNIWERSALNEJ TELEPATII – przekazów o najwyższej jakości.


[21.02.2014 /10 Ix P]